Jak získat Flash Player pro Android

Adobe zastavil vývoj Flash Playeru pro Android a místo toho se zaměřuje na vývoj HTML5. Na většině prohlížených webů zřejmě nic nepoznáte, ale můžete narazit na případy, kdy byste mohli Flash Player potřebovat. Přestože aplikaci už není možné na Play Store stáhnout, můžete si ji nainstalovat z alternativních zdrojů. Postupujte podle našich pokynů a dozvíte se jak.

PostupEditovat

 1. 1
  Povolte instalaci aplikací, které nejsou v Play Store. Adobe Flash Player už není dále pro Android vyvíjen, takže s verzemi 4.0 a vyššími není kompatibilní. Pokud máte telefon nebo tablet se starší verzí Androidu, můžete Flash Player nainstalovat manuálně z webových stránek Adobe.[1]
  • Otevřete si Nastavení.
  • Vyberte možnost Zabezpečení (v případě starších zařízení zvolte možnost Aplikace).
  • Najděte položku “Neznámé zdroje”. Zaškrtněte ji a potvrďte.
 2. 2
  Spusťte na svém telefonu prohlížeč. Zadejte do vyhledávání výraz “flash player archive page”. Zobrazí se vám webová stránka Adobe, na které najdete starší verze Flash Playeru.
 3. 3
  Najděte sekci Android. Poklepejte na název souboru, který koresponduje s vaším operačním systémem. Doporučujeme stáhnout nejaktuálnější verzi.
 4. 4
  Počkejte, až se soubor stáhne. Stahování programu se spustí automaticky. Jakmile bude soubor stažen, uvidíte upozornění v oznamovací liště.
 5. 5
  Poklepejte na soubor v oznamovací liště. Budete dotázáni, zda chcete program nainstalovat. Pro potvrzení tapněte na Instalovat. Aplikace se nainstaluje. Poté tapněte na Hotovo.[2]
  Advertisement

Pomohl vám tento článek?

Ano
Ne